Best Joy Ful Engilish
Eğitimlerimiz
Aile Birleşimi
Aile Birleşimi Aile Birleşimi Vizesine başvuracak kişilerin A1 seviyesinde Almanca' ya hakim olması gerekir. Yani günlük işlerini ve temel ihtiyaçlarını kendi..
 
tümü »
 
Genel İngilizce
Genel İngilizce Konuştuğu kişilerin yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşması ve yardıma hazır olması halinde basit düzeyde iletişim kurabilir.
 
tümü »
 
 
IELTS
IELTS IELTS, British Council (BC), University of Cambridge English For Speakers of Other Languages (ESOL) ve International Development..
 
tümü »
 
İş İngilizce
İş İngilizce Daha önce İngilizce eğitimi almış* ve iş ortamında "İngilizce" yi sözlü veya yazılı olarak kullanmak isteyen kişiler için hazırladığımız programımızdır.
 
tümü »
 
 
Junior İngilizce
Junior İngilizce Bu eğitimlerimiz İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerini kapsamaktadır. Ülkemizde devlet ve özel okullarda yapılan İngilizce eğitimleri..
 
tümü »
 
Kurumsal Eğitim
Kurumsal Eğitim "Kurumsal Eğitim" programımız sayesinde çalışma arkadaşlarınız ile birlikte ister ofisinizde, isterseniz merkezimizde İngilizce..
 
tümü »
 
 
Matematik
Matematik Öğrencilerimizin okul hayatlarında en çok zorlandıkları derslerin yabancı dil ve matematik oluşu bizleri bu konuda harekete geçirmiştir.
 
tümü »
 
Özel Dersler
Özel Dersler Zaman problemi olan ve kısa zamanda amaca ulaşmak isteyen öğrenciler, işyerinden çıkış saatleri düzensiz olan öğrenciler..
 
tümü »
 
 
Proficiency
Proficiency Proficiency sınavı üniversiteye yeni başlayacak olan öğrencilerin eğitim alacakları bölümlerde okuyabilmek için İngilizce seviyelerinin ölçüldüğü..
 
tümü »
 
TOEFL
TOEFL TOEFL sınavı ana dili İngilizce olmayanların İngilizce seviyelerini ölçen yetkin bir sınav türüdür. Merkezi New Jersey’de bulunur ve ETS..
 
tümü »
 
 
YDS
YDS Best Joyful English bünyesinde YDS sınavlarına hazırlanan ve yüksek puan almayı hedefleyen öğrencilere yönelik özel hazırlık programları..
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB